Оплата придбаного товару здійснюється в гривнях. Ціни в каталозі також вказані в гривнях. Вам надається можливість оплатити покупку за допомогою платіжної системи Приват 24.

Ви можете оплатити покупку:

а сайті банківскою картою за допомогою сервісу онлайн оплати (WayForPay). (Зверніть увагу при оплаті банківскою картою стягуеться додатково 2,2% комісія банку).

 

- При отриманні замовлення безпосередньо в офісі нашої компанії за адресою: 

Адрес       График выдачи
м.Харків, м. Південний вокзал вул,Благовіщенська 38 Е     Пн-Птн:     09:00 - 19:00
 

Сб-Вс: 10:00 - 17:00


В пункті видачі для Вас распакують товар и Ви зможете оглянути та перевірити Ваше замовлення в присутності представника нашого магазину. 

 

- Після отримання замовлення з доставкою, Ви оплачуєте отриманий товар і доставляєте готівкою кур'єру. Разом з замовленням Ви отримаєте квитанцію про продаж, що містить всі предмети вашого замовлення, і гарантійний талон на придбаний товар.

Стандартна доставка здійснюється з 10:00 до 19:00 (водій заздалегідь в день доставки зв'яжеться і узгодить точний час прибуття).

 

- При отриманні замовлення з доставкою по Україні Ви оплачуєте готівкою в офісі транспортної компанії відповідно до тарифів обраного перевізника.

Стандартний час доставки становить 24 години, але може змінюватися в залежності від віддаленості вашого населеного пункту. Для отримання додаткової інформації про час доставки зверніться до менеджерів.